fbpx

Daržovių sriuba su mėsos kukuliais (+video)

Daržovių sriuba – greitas, sveikas ir skanus patiekalas. Dažniausiai išverdu vis kitokią daržovių sriubą, nes daržoves renkuosi sezonines, ir pagal tai, ką turiu šaldytuve. Patogu sunaudoti likučius ir neišmesti maisto. Aš mėgstu sočias sriubas, todėl dažniausiai dar įdedu mėsos kukulių.

Verdant sriubą atkreipkite dėmesį, kurioms daržovėms reikia ilgesnio laiko išvirti, tai jas dėkite pirmiau, o kitas gali tekti sudėti pačioje pabaigoje, kad nepervirtų.

Morką ir svogūną, na galima dar ir papriką, geriausia prieš dedantį puodą pakepinti. Taip jų skonis tampa daug geresnis.

Kukuliukus stenkitės sulipdyti kiek įmanoma vienodesnius, nors, prisipažinsiu, man dažniausiai jie gaunasi skirtingo dydžio.

Patarimas: kuomet ruošiate mėsos kukulius, įdėkite gerą saują avižų sėlenų. Jos atlieka sulipdymo funkciją (kartais šeimininkės deda batono), o taip pat praturtina kukulius maistingomis medžiagomis, kurių labai reikia mūsų virškinimo sistemai.

daržovių sriuba

Ingredientai:
Kaip gaminti
  • Bulves ir šparagines pupeles supjaustyti ir sudėti į verdantį vandenį.
  • Morkas, svogūną, papriką pakepinti keptuvėje su šlakeliu aliejaus. Po to sudėti į puodą.
  • Maltą mėsą gerai išminkyti su žiupsneliu druskos, grill prieskoniais ir avižų sėlenomis. Formuoti mažus kukuliukus ir dėti į puodą virti.
  • Sriubą pagardinkite sriubos prieskoniais, druska.
  • Pavirkite, kol mėsa ir daržovės išvirs (apie 15 minučių). Viskas, daržovių sriuba paruošta. Pilkite į lėkštę, papuoškite žalumynais.

Šiame video žingsnis po žingsnio pasakoju, kaip išsivirti daržovių sriubą su mėsos kukuliais (išsaugojau iš instagram stories). O jei peržiūrėsite iki galo, pamatysite mažųjų kritikų vertinimą.

KITI MŪSŲ RECEPTAI